Термін: 2012.12.29-2013.01.07
Маршрут: ст.
Стрий - дизель - ст. Долина - автобус - с. Мислівка - р.
Свіча - ст. Бескиди - пол. Гича - 1-2-3 ніч - пол. Солотвинка - г.
Молода - пол. під г. Яйко-Перегінське - 4 ніч - р. Молода - п.
Круглий - Грофянський став - г. Грофа - пол. Плісце - 5 ніч - р.
Згонилів - р. Петрос - Різарня - гуртожик лісорубів - 6 ніч - р.
Бистрик - г. Кругла - ур. Пекло - пол. Негрова - 7 ніч - пол.
Бояринська - р. Салатрук - с. Бистриця - автобус - м. Надвірна -
автобус - ст. Івано-Франківськ
Учасники: Олексій, Роман, Павло, Наталія, Сергій,
Юрій